Міська суєта змушує нас шукати заспокоєння в приємних дачних клопотах. Ми ретельно оглядаємо свої посадки, боремось зі шкідниками і поливаємо кожен кущ. Якщо сказане вище відноситься і до вас, то робот GardenSpace вам ні до чого. Але якщо мова йде про рутинний щоденний полив, то новинка може припасти вам до душі. Як повідомляє New Atlas, робот-садівник може навіть відганяти птахів і кроликів.

Перед початком роботи додатку потрібно пояснити, де і які рослини ви посадили у своєму саду (а якщо саду ще немає, то можна розбити його, скориставшись рекомендаціями додатка). Потім він розробляє графік поливання, погодивши його з мінливими погодними умовами. За допомогою камери на обертовій штанзі пристрій стежить за всіма рослинами 24 години в добу 7 днів в тиждень, аналізуючи стан їх листя термальним сенсором, який визначає, коли потрібно їх полити.

Робот оснащений рухомою камерою. Якщо вона помітить рослина, яка сохне, поливальна машина прийде в дію. Розумна камера дозволяє пристрою не тільки аналізувати стан рослин, але й розпізнавати садових шкідників. Робот може відігнати птахів або кроликів, не завдаючи їм шкоди. Для цього йому досить облити непроханих гостей струменем води.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про роботрактор

Популярні новини зараз

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

Українцям показали, де живе соратник Зеленського "Юзік": "садовий будиночок" за 400 тисяч доларів

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще