Близько чверті всіх світових орних земель деградували в результаті варварських моделей сільського господарства. У той же час, щільність населення, особливо у великих містах зростає, а вільного місця стає все менше. Виходом з такої ситуації можуть стати вертикальні ферми. Технологічні стартапи заявляють про намір побудувати такі оазиси в кожному великому місті планети. Перша в світі вертикальна ферма, розташована в офісній будівлі і підживлена сонцем була побудована нещодавно у Філадельфії, повідомляє CleanTechnica.

Практично кожен день у Філадельфії є сонячним. Саме тому компанія Metropolis Farms вибрала Філадельфію. В Metropolis Farms кажуть, що продуктивність буде порівнянною з традиційною фермою площею 2,7 кв. км, хоча площа міської у 3,5 рази менше.

Сонячні панелі вже встановлені, і зараз йде монтаж самої ферми. У компанії обіцяють, що перші рослини в ній будуть посаджені вже в листопаді. Компанія планує вирощувати полуницю, салат, томати, огірки. Вертикальні ферми багатьма експертами називаються майбутнім сільського господарства.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про уберизацію кіосків

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Погода 20 вересня закине українців до зимових холодів: діставайте шапки, сонце не повернеться

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще