Вчені з Університету Харпер Адамс провели весь цикл фермерських робіт, включаючи посадку і збір врожаю з допомогою безпілотної техніки, яка використовувалася на всіх етапах підготовки врожаю, включаючи посадку, догляд та прибирання.

Приміром, трактор і зернозбиральний комбайн обладнали камерами, лазерами і системами GPS, які дозволяють орієнтуватися на місцевості без допомоги людини. А з висоти пташиного польоту за полем спостерігали дрони, які передавали інформацію на ПК.

На проект під назвою Hands-Free Hectare британський уряд виділив 250 000 доларів. За словами авторів проекту, це був найдорожчий гектар ячменю у світі, але воно коштувало того, оскільки інженери хотіли довести, що всі процеси вирощування врожаю вже можна автоматизувати, використовуючи існуючі технології.

Однак головною проблемою є великі розміри обладнання. Коли вони будуть набагато меншими, точність виконання робіт значно збільшиться.

Популярні новини зараз
Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Facebook тестує зручний додаток.