На думку дослідників, денний сон може завдати значної шкоди організму. Основні ризики пов'язані з придбанням важких захворювань

Американські та європейські дослідники вирішили з'ясувати наслідки денного сну для дорослої людини. В експерименті погодилися взяти участь 30 тисяч добровольців. Ці люди систематично засипали на кілька годин після обіду. Після чого дослідники здійснювали необхідну діагностику, відстежуючи зміни в роботі організму. Незабаром стан більшості випробовуваних і справді змінився. Хоча навряд чи це можна назвати змінами на краще.

Підбивши підсумки дослідження, керівники експерименту з'ясували, що денний сон небезпечний для дорослої людини. Ця звичка провокує порушення обміну речовин, ожиріння, інсульти, артеріальну гіпертензію, інфаркти і діабет. Частина цих захворювань несе прямий ризик для життя самої людини. До того ж люди, які мають хронічні розлади, можуть зіткнутися із загостреннями і рецидивами. Вчені радять замість денного сну просто почитати легку літературу або розслабитися іншим способом.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про симптоми авітамінозу

Популярні новини зараз

День Андрея: що не можна робити, як святкувати і де гуляти

Яке свято 12 грудня: чого не можна робити в цей день

"Сексі!": Каменських в пікантний спідній білизні захопила не тільки Потапа

Лазарєв вперше заговорив про весілля з Лорак, фанати приголомшені: "Абсолютно щасливий!"

Показати ще