На думку дослідників, денний сон може завдати значної шкоди організму. Основні ризики пов'язані з придбанням важких захворювань

Американські та європейські дослідники вирішили з'ясувати наслідки денного сну для дорослої людини. В експерименті погодилися взяти участь 30 тисяч добровольців. Ці люди систематично засипали на кілька годин після обіду. Після чого дослідники здійснювали необхідну діагностику, відстежуючи зміни в роботі організму. Незабаром стан більшості випробовуваних і справді змінився. Хоча навряд чи це можна назвати змінами на краще.

Підбивши підсумки дослідження, керівники експерименту з'ясували, що денний сон небезпечний для дорослої людини. Ця звичка провокує порушення обміну речовин, ожиріння, інсульти, артеріальну гіпертензію, інфаркти і діабет. Частина цих захворювань несе прямий ризик для життя самої людини. До того ж люди, які мають хронічні розлади, можуть зіткнутися із загостреннями і рецидивами. Вчені радять замість денного сну просто почитати легку літературу або розслабитися іншим способом.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про симптоми авітамінозу

Популярні новини зараз

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Злата Огнєвіч відповіла за інтим на "Холостячці" після бурхливостей в басейні з Дімою Шевченком: "Це можливо"

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще