Міжнародна група вчених з Мічиганського університету провела серію досліджень і експериментів, в результаті яких дійшла висновку, що з онкологією може впоратися не тільки променева і хіміотерапія.

У 30% випадків захворювань, незважаючи на агресивні методи лікування, хвороба продовжує прогресувати і тільки 15% пацієнтів живуть ще п'ять років після постановки діагнозу. У новому дослідженні вчені протестували иммунотерапевтичний наркотик durvalumab, інгібітор імунної контрольної точки PD-L1. В експерименті брали участь 713 пацієнтів, які пройшли терапію.

Одна половина отримувала дозу препарату, друга - пустушку. Препарат вводили раз на два тижні і отримали позитивний результат: ліки знизили ймовірність прогресування раку на 48%. Це означає, що саме стільки людей зможе обійтися без повторного опромінення. Durvalumab вбиває будь-які мікроскопічні метастази, які вже з'явилися в організмі, але ще занадто малі, аби їх міг помітити лікар.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що один з найпопулярніших предметів гігіенти провокує розвиток онкології.

Популярні новини зараз

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

У їдальні Верховної Ради з'явився дивний десерт за 66 гривень - "Білосніжка і сім гномів": "Самим не гидко?"

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Показати ще