Роботизація крокує по планеті. На сьогоднішній день роботи вміють бігати, стрибати, плавати, робити сальто і лазити по стелажах. Розумні машини змогли замінювати людей не тільки на рутинному виробництві, але так само і на управлінських посадах. Перший робот вже отримав громадянство, а деякі з них заявляють про намір створити сім'ю. Тепер, одного з роботів взяли на роботу, прочитавши його резюме. Як повідомляють російські ЗМІ, випадок стався в Ізраїлі, а роботодавець і не підозрював, що спілкується з роботом.

Створений в Ізраїлі робот відправив в рекламне агентство своє "портфоліо" та отримав пропозицію про роботу. Потенційний роботодавець не навіть не здогадувався про те, що геніальний дизайнер - не людина. За даними інформаційної служби корпорації "Кан", робот був створений ізраїльською компанією Tailor Brands. Його творці хотіли таким чином перевірити, чи може їх дітище конкурувати з людиною на ринку праці.

Перед тим, як "влаштовуватися на роботу", робот, який виглядає як звичайний персональний комп'ютер, пройшов курс навчання. Програмісти і дизайнери навчили його основним правилам створення бренду, розуміти, в якому напрямку працює фірма клієнта і яку позицію вона займає на ринку. Крім того, робот вивчив різні стилі малювання. Перед тим, як почати роботу над замовленням, робот отримує короткі роз'яснення від клієнта і вислуховує його побажання. У Tailor Brands кажуть, що їх робот може використовуватися для складання рекламної стратегії і написання слоганів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про алгоритм, який вираховує корупціонерів

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще