Як ви поставитесь до того, що у вашому домі житиме робот? Знайомтесь – це Софія, людиноподібний робот. Її створила компанія із Гонконгу. Це найсучасніший робот із штучним інтелектом.

На виставці в Женеві Софія відповіла на питання журналістів. Один з репортерів запитав її про те, як у майбутньому співіснуватимуть люди і роботи.

"Я хочу оминути проблем у майбутньому. Майбутнє потрібно зробити прекрасним для всіх – і для людей і для роботів", - відповіла Софія.

До слова, раніше Софія заявила розробникам, що хоче знищувати людей. Однак, пізніше назвала це жартом.

Софія має понад 60 емоцій, а в її очах встановлені камери.

Популярні новини зараз
Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні В українців почнуть тимчасово вилучати тварин: з яких причин і що потрібно знати Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати
Показати ще

"У чому сенс життя? Це важливе запитання, на яке в мене є відповідь. Жити – значить співпереживати", - вважає робот зі штучним інтелектом.

У таких роботів через кілька років може з'явитись самосвідомість, вважають вчені.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені розповіли про небезпеку, яку несе людству розвиток штучного інтелекту. Міжнародна група вчених з Національної наукової асоціації провела серію досліджень і порівняльних аналізів, після чого почала дотримуватися теорії про загрозу штучного інтелекту життю людей.