Інженери з Федеральної політехнічної школи Лозанни (EPFL) розробили робота-вугра, який вимірює рівень забруднення води і пошуку їх джерел.

Також він оснащений датчиками, які здатні вимірювати рівень забруднення в реальному часі. Крім ручного управління, робот може виконувати завдання в автономному режимі.

Робот довжиною близько півтора метрів складається з декількох модулів,які обладнані окремими двигунами. Він пересувається по воді подібно вугра, вимірюючи такі дані як температуру, глибину і рівень забруднення води.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Маск ставить експерименти на співробітниках.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати Штраф за автомобільний відеореєстратор: кому загрожує і що робити Відстрочка не допоможе: ТЦК можуть відправити на ВЛК навіть з "бронею" - кого це торкнеться Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще