Запитайте людей похилого віку, малюків або п'яних: ходьба може даватися дуже важко. І коли це так, вам потрібна допомога, щоб тримати вас на ногах. Для людей це може означати тростина, але для роботів можна придумати щось цікавіше. Aerial-Biped, новий робот, створений вченими з Токійського університету, використовує щось набагато більш сучасне: квадроцикл.

Відео з літаючими роботами:

Вперше виявлений IEEE Spectrum, Aerial-Biped являє собою цікавий експеримент в тому, як полегшити життя для ходячих роботів. Бипедализм дається легко для людей, але це справжній виклик для механічних друзів, які потребують сили, балансу і непогрішимого внутрішнього вуха.

У минулому роботи використовували аналогічні плавучі засоби. Один, побудований вченими з UCLA під назвою Ballu, в основному являє собою гелієвий дирижабль. У іншого, званого Магданом, є магніти в ногах, тому він з кожним кроком прилипає до землі.

Звертаючись до IEEE Spectrum, Токійський університет Азума Маекава, провідний дослідник, відповідальний за розробку Aerial-Biped, пояснює, що, хоча цей метод пересування є новим, це не зовсім практично.

Maekawa замість цього порівнює ходу робота з фламінго і каже, що його основна мета буде в індустрії розваг.

Нагадаємо, що компанії Sony вдалося представити дійсно унікальний смартфон для 2018 року. На сьогоднішній день, новинка є самим великим і важким смартфоном серед флагманів цього року.

Як повідомляв раніше Знай.uа, Google закрив обхідний шлях в Android Pie, який розробники використовували протягом багатьох років, щоб використовувати сторонні програми для запису дзвінків. Офіційний API для запису дзвінків був включений у більш ранні версії Android.

Також Знай.uа писав про те, що Google оголосила про нову ініціативу, спрямовану на поліпшення якості додатків для OS Wear для розумних годин, шляхом створення процесу перевірки Play Маркету. Процес перегляду додатків Wear був представлений з Android Wear 2.0, але залишався необов'язковим.