Як би люди не старалися, тепер нічого не врятує планету від болючого кінця. Вчені в один голос заявляють, що глобальний парник знищить Землю.

Дослідники з'ясували, що середня температура на Землі може вирости ще на 3-4 градуси, навіть якщо людство виконає Паризьку хартію з проблеми зміни клімату.

Температура перевищить середнє значення за останні 1,2 мільйона років. А зміни запустять інші необоротні процеси. Про це повідомляє журнал Proceedings of the National Academy of Sciences.

В даний час середня глобальна температура планети на один градус перевищує значення доіндустріального періоду (середини XIX століття). Паризька хартія, прийняте в 2015 році, передбачає, що обмеження викидів парникових газів зупинить зростання температури.

Популярні новини зараз

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Леся Нікітюк "затягла" на проєкт "Пара на мільйон" подружку Віки Маремухи і Ані Суліми з СМПУ: мама чотирьох дітей і розлучення

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

Сценарій "Землі-парника" загрожує руйнуванням більшій частині коралових рифів і їх екосистем, ризиком затоплення прибережних районів і несприятливими наслідками для сільського господарства у всьому світі. Поки не очевидно, чи буде потепління на два градуси, як це передбачає Паризька хартія, нових кліматичних рівновагою, в якому клімат залишатиметься стабільним, або ж таке зростання температури призведе до некерованих процесів зворотного зв'язку і подальшого потепління, кажуть науковці - за їхніми словами, цей ризик потрібно оцінити якомога швидше.

Дивіться: Як глобальне потепління познущається над людьми

Додамо, що на днях італійські школярі, спостерігаючи за космічними явищами, випадково вивили цікавий об’єкт, який не лише зацікавив найдосвідченіших фахівців, а й загнав вчених у глухий кут. Дослідники намагаються розгадати, що саме потрапило до об’єктива телескопа дітей.

Нагадаємо, вже до 2022 року пілотований політ у космос планує здійснити й Індія, тим самим посунувши світових лідерів і ставши з ними в один ряд. Так, межі Землі раніше залишали представники Китаю, Росії і США, більше жодна країна не намагалась замахнутися на цей подвиг.

Як повідомляв Знай.ua, спекотна погода в Україні вже до вихідних, 18 та 19 серпня, відчутно спаде, можливі дощі. Початок осені також очікується дощовим.

Також Знай.ua писав, що термометри в Японії понад два тижні трималися на позначці у 40 градусів за Цельсієм. Аномальна спека забрала життя десятків людей.

Додамо, що вчені приголомшили своїм прогнозом стосовно кінця світу. Фатальною датою для історії Землі стане 16 серпня поточного року. Як кажуть уфологи, Нібіру вже знаходиться на рекордно близькій відстані від Землі.