Вже до 2022 року пілотований політ у космос планує здійснити й Індія, тим самим посунувши світових лідерів і ставши з ними в один ряд. Так, межі Землі раніше залишали представники Китаю, Росії і США, більше жодна країна не замахувалася на цей подвиг.

Про це йдеться в заяві глави індійського уряду Нарендра Моді, приуроченій до 72-ї річниці Незалежності Індії.

"Індія завжди була прогресивною в сфері космічної науки. Ми вирішили, що до 2022 року, коли Індія відзначатиме 75 років незалежності, або раніше, син або донька Індії відправиться в космос з триколором в руках", - сказав прем'єр-міністр.

Якщо це станеться, Індія стане четвертою країною в світі, яка відправить людину в космічний простір. Представники Індійської організації космічних досліджень розповіли, що планують відправити трьох людей із Шрихарікота, першу місію планують запустити протягом найближчих 40 місяців.

Популярні новини зараз
Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються За безкоштовні поїздки в автобусах тепер доведеться платити Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає
Показати ще

Демонстраційною фазою передбачається проведення двох безпілотних польотів і одного польоту людини з використанням індійської технології, щоб катапультувати екіпаж з трьох осіб на низьку навколоземну орбіту за 5-7 днів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американський дизайнер одягу Герон Престон разом зі співробітниками космічного агентства NASA створив цікаву і унікальну колекцію вуличної одягу за мотивами місії організації. Тепер ви можете відчути себе жителем Марса або ж підкорювачем космосу. Випуск колекції збігається з 60-річним ювілеєм NASA.

Вона включає куртки, рукавички, футболки, ремені та кепки. Весь одяг має логотип Worm, який використовувало NASA з 1976 по 1992 рік.

Варто нагадати, що російські космонавти на МКС дистилювали 25 літрів питної води із сечі. Як розповів перший заступник генконструктора з льотної експлуатації, випробувань ракетно-космічних комплексів і систем РКК "Енергія" Володимир Соловйов, воду отримали в рамках наукового експерименту. Після успішного завершення, систему вдосконалюють і активно використовуватимуть.

При цьому поки мембранно-вакуумна технологія для переробки урини використовується в ручному режимі, однак зараз космонавти почнуть тестувати автоматичний режим. Ця система - унікальна для всіх космічних апаратів, додає Соловйов. В майбутньому модуль "Наука" на МКС буде укомплектований модифікованим варіантом системи очищення.

Нагадаємо, легендарний апарат Гагаріна свиснули на очах у Путіна.

Як повідомляв Знай.uа, 10 фактів про космічне сміття.

Також Знай.uа писав, NASA показало фантастичний знімок космічного Пінгвіна.