Уфологи займаються вивченням НЛО і пов'язаних з ним феноменів, включаючи контакти з энлонавтами і викрадення останніми, уявне спілкування з інопланетянами, можливі палеоконтакти, к на полях, квакери і т. д.

На цей раз, досліджуючи космічні тіла, учені виявили дещо незвичайне на Титанія. Відомо, що Титанія — найбільший супутник Урана і восьмий за розміром супутник в Сонячній системі. На його поверхні фахівці помітили щось, що нагадує місто, побудоване з куполів. Ця інформація незабаром була офіційно опублікована на сайті організації під назвою National Oceanic Atmospheric Administration.

Професіоналам своєї справи довелося ретельно опрацювати дещо затемнені фотографії Титанії, щоб розгледіти силуети таємничого міста. Куполи знаходяться в кратері і зроблені з блискучого матеріалу, який дуже нагадує метал.

Уфологи припускають, що побудови невідомого походження неможливл сфотографувати через захист силового поля. Тому, визначити точні масштаби куполів практично неможливо. До того ж, величезна частина "міста" знаходиться в тіні, яка створюється розташованими поруч височинами.

Популярні новини зараз
Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Українцям показали справжнього Олексія Арестовича, таким його знають не всі: " То Подоляк знімав" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею
Показати ще

Перегляньте відео поверхні Титанії

На даний момент, вчені досліджують питання появи міста, побудованого невідомими десь далеко за межами нашої планети. Уфологи не ігнорують теорію про інопланетну базу.

Як раніше повідомляв "Знай.ua", у травні 2018 року Шатл Atlantis помітив непізнаний витягнутий об'єкт і сфотографував його. Після появи ролика у вільному доступі, з'явилося безліч теорій про природу походження даного об'єкта.

Раніше портал опублікував статтю про те, як експерти NASA уявляють інопланетних істот. Вони стверджують, що представники позаземної цивілізації можуть сильно відрізнятися від того образу, який приписла їм людина.