Робота, якого створили під натхненням науковою фантастикою повинні представити на цьому тижні у Флориді. Зазначається, що він покликаний допомогти астронавтам жити в космосі.

Інтерактивний мобільний компаньйон Crew, або CIMON, є англомовним дроидом, розміри якого як у баскетбольного м'яча, і він повинен допомогти німецькому астронавтові Олександру Герсту провести експерименти на Міжнародній космічній станції.

"Те, що ми намагаємося зробити з CIMON, - це підвищити ефективність астронавта", - сказав агентству Reuters Маттіас Биниок, інженер чіп-виробника IBM і один з провідних архітекторів штучного інтелекту CIMON.

CIMON буде голосом повідомляти покрокові інструкції Герсту під час трьох запланованих наукових експериментів на європейському модулі космічної станції. В даний час астронавти читають ці інструкції з ноутбука, про що говорить Биниок, - це складний процес, який може замінити чуйний, гучний компаньйон, такий як CIMON.

Популярні новини зараз
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Показати ще

Нагадаємо, що в Chrome анонсували нову зручну опцію для Android , яка дозволяє автоматично зберігати веб-сторінки, і користуватися ними без інтернету.

Відзначимо, що нова функція починає діяти при підключенні телефону до Wi-Fi. Chrome автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Представники компанії заявили, що ця функція доступна практично для всього світу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple і Samsung поклали кінець їх давньому патентному спорі, за яким Apple звинуватила Samsung у копіюванні дизайну iPhone. На цей раз суперечка було врегульовано, проте умови угоди не розголошуються.

Патентне бій почався в 2011 році і Samsung Apple виплатила 1 мільярд доларів. Після цього, ряд апеляцій підштовхнув спір до Верховного суду, оскільки компанії постійно перефразували, які патенти були порушені.

Суперечка обертався навколо декількох патентів на створення основних функцій смартфона, таких як кнопка для збільшення екрану, і сітка додатків для головного екрану.