Буквально на днях у російських ЗМІ з'явилася інформація про якусь дівчинку-індиго, яка передбачає, що в цьому році більша частина людства не зможе пережити кінець світу. Так, стало відомо про якусь дівчинку на ім'я Олександра, яка проживає в Читі, Росія.

Як стверджує дівчинка-індиго, що володіє здатністю передбачати найближче майбутнє, на нашу планету зовсім скоро обрушиться шквал величезних метеоритів.

В результаті катаклізму Земля зазнає серйозних кліматичних змін. В числі наслідків від масштабних руйнувань на Блакитній планеті є глобальне похолодання, яке знищить майже всі живі організми.

У той же час Олександра закликала людей молитися Богу за їх життя. Також вона підкреслила, що катастрофу світового масштабу вдасться пережити тільки найдобрішим людям на світі.

У свою чергу прихильники всіляких теорій змов відразу ж звернули увагу на передбачення легендарної провидиці Ванги, яка передбачала подібні сценарії кінця світу ще в 90-х роках минулого століття.

Нагадаємо, що алтайський дослідник і письменник Андрій Коробейщиков заявив, що всього через п'ять років нашій планеті може прийти кінець. Все, що на ній знаходиться може зникнути. І причиною цьому є природні катаклізми.

Якщо вірити словами експерта, природа останнім часом немов намагається стерти людство з лиця Землі. Він додав, що планета фактично здригатися від постійних катаклізмів, краяти Землю нишивною силою.

Як повідомляв портал Знай.uа, вчені з'ясували причину рекордної спеки по всій Землі. Фахівці Оксфордського університету пояснили це явище глобальним потеплінням, яке викликало зміни клімату нашої планети.

Також портал Знай.uа писав, що представники NASA показали ролик, на якому можна помітити баталії невідомих істот. Вчений Джеффрі Марсі заявив про те, що 9 липня поблизу Сонця вчені зафіксували справжню "космічну війну". Передбачається, що в космічному просторі існують конкуруючі цивілізації.