Представники NASA показали ролик, на якому можна помітити баталії невідомих істот. Вчений Джеффрі Марсі заявив про те, що 9 липня поблизу Сонця вчені зафіксували справжню "космічну війну". Передбачається, що в космічному просторі існують конкуруючі цивілізації.

Марсі зазначає, що йому і його колегам вдалося відкрити безліч екзопланет. Астрономи підкреслили, що в небесному просторі постійно відбувається активна діяльність, яку жителі Землі просто не помічають. Напередодні експерт отримав відомості від працівника Грін-Бенк. Чоловік заявив, що біля Сонця спостерігаються якісь аномалії. Незвичайну активність зафіксували 9 липня.

Для підтвердження дивовижного факту фахівці з NASA опублікували відеоролик. Протягом всього відео можна побачити, як біля світила почалася "космічна війна", противники "обстрілюють" один одного променями. Користувачі вважають, що видовище можна аргументувати тим, що конкуруючі інопланетні цивілізації вступили в протистояння за вплив над Землею.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що дослідник шаманської культури і містик з Алтайського краю Андрій Коробейщиков передбачив недалекий кінець світу. Він заявляє, що природні катаклізми буквально "розірвуть Землю".

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

ЗСУ повідомили про провокації на Донбасі і біля Чорного моря: 7 ворожих танків, флот і збиті безпілотники

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

При цьому Коробейщиков зазначив, що про прийдешній апокаліпсис свідчить велика кількість катаклізмів і катастроф. Серед них землетруси, повені, виверження вулканів.

"Подивіться, з дня на день може вибухнути вулкан Кілауеа, і Гаваї підуть під воду. Весь світ кипить!", — сказав він.

Письменник зазначає, що протягом п'яти років може статися "шторм тисячоліття", якщо людство не відмовиться від технологій. Він упевнений, що цей процес не зупинити, суспільство прагне до саморуйнування.

Свої слова містик підтвердив знахідкою дайверів в Телецькому озері на Алтаї. На глибині 75 метрів було виявлено зображення старця. Письменник вважає, що воно може бути апокаліптичним знаком, який закликає людство схаменутися і врятувати планету.

Нагадуємо також про те, що деякі релігійні послідовники вважають, що 27 липня, коли Місяць стане криваво-червоної, трапиться знищення світу, так як у трьох місцях Біблії говориться про кривавий місяць.

Нещодавно християни змусили весь світ панікувати, заявивши, що в Одкровеннях, Діяннях і Йоїла кривава луна є ознакою апокаліпсису.

Також нагадаємо, група вчених заявила, що кінець світу вже не за горами, адже глобальне потепління забирає своє. Експерти налякані тривожними сигналами, які доходять до нашої планети з різних куточків космосу.