Астрономи з Університету Флорида довели, що внутрішній пояс астероїдів, розташований між Марсом і Юпітером, що складається із залишків мертвих планет.

З 200 тисяч астероїдів 85% - це уламки мертвих планет, які зруйнувалися на ранніх етапах формування Сонячної системи. Ці планети пропали 4 мільйона років тому.

В ту епоху планети були дуже гарячими без твердої поверхні, часто стикалися між собою, в результаті чого розпадалися на частини, а стійкі – продовжували формування.

Результати нових досліджень розкрили склад астероїдів. Ці дослідження дуже важливі, адже вони допоможуть вченим в майбутньому врятувати Землю від падіння астероїдів.

Популярні новини зараз

Хлопчика змусили скупатися у крижаній ополонці при -26: дитина виривалася і плакала, але мама була невблаганною

"Холостяка" Заливака запідозрили в пластиці, Анна Богдан поруч не врятувала: "Вставив імплант?"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Багатотонна фура відправила під воду понтонний міст: два села лишилися без жодного сполучення

Показати ще

"Якщо коли-небудь один з таких астероїдів наблизиться до Землі, знаючи їх склад, ми зможемо реалізувати успішний план по відображенню космічної атаки", – прокоментував астроном з Університету Флориди і провідний автор дослідження Стенлі Дермотт.

Розрахунки показали, що орбіти астероїдів залежить від їх розміру. Падаючі на Землю великі метеорити виявилися рештками, сформовані в надрах давніх мертвих планет, тоді як дрібні об'єкти не могли переживати такі тектонічні зміни.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у цьому році нам всім судилося загинути (як і у всіх попередніх), так що не будуйте далекосяжних планів. Адже вже через два дні нас чекає кінець світу, у цю неділю. Хоча логічніше було б перенести його на понеділок.

Але в цей раз, як зазначає Viral Thread, пророкує кінець світу не якийсь там "екстрасенс" з телевізора, а сама Біблія!

Хоча Святе Письмо ретельно вивчається вже сотні років, чомусь тільки тепер знайшовся один розумник, який виявив там нову дату апокаліпсису — 24 червня 2018 року. Так що літо буде коротким, сорян!

Перш ніж ми розповімо вам всі подробиці, і ви кинетеся скасовувати свої плани на літо, згортати мангали, і залазити в бункера, давайте повернемося назад і згадаємо кілька обіцяних кінців світу, які так і не відбулися.

Пам'ятайте міленіум? Новорічні вечірки в 1999 році були абсолютно божевільними, бо все підряд — від знаменитого ясновидця Едгара Кейсі до багатьох проповідників і релігійних діячів — пророкували кінець світу в 2000-м.

Не будемо також забувати про "проблеми-2000": комп'ютерний вірус, який повинен був знищити всю електроніку на планеті рівно опівночі, одним махом зруйнувавши всі завоювання цивілізації.