Російська організація Space Way запропонувала родині творцеві фінансової піраміди "МММ" Сергія Мавроді розпорошити його прах у космосі.

Повідомляється, що представники компанії направили лист близьким Мавроді, що Сергій був знаменитої особистістю. Тому було вирішено надати варіант похорону, абсолютно безкоштовно розпорошити останки Мавроді в космосі. Також представники пособолезновали родичам і попросили їх зв'язатися з компанією, якщо їх пропозиція зацікавить близьких людей Сергія Мавроді.

В описі даної послуги написано, що прах людини поміщається в спеціальну капсулу, яку піднімають на висоту в 30 кілометрах. Після цього останки людини будуть розвіяні в космічному просторі. Нагадуємо, що засновник "МММ" Сергій Мавроді пішов з життя 26 березня в лікарні, в яку був доставлений бригадою швидкої допомоги з автобусної зупинки. За деякими даними, причиною смерті став інфаркт і перфорація виразки кишечника.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що слідом за компанією Ілона Маска SpaceX журнал Playboy видалив свій аккаунт з Facebook на тлі скандалу з витоком персональних даних користувачів.

Популярні новини зараз

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Газ по 15 гривень, а електроенергія за 2,50: як зміняться ціни для українців у серпні

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Показати ще

Керівництво популярного чоловічого журналу заявило, що видаляє свою сторінку через гучного скандалу з витоком персональних даних.