Розсекречено дизайн новітніх наушників від Apple

поділитись
Компанія вразить своїм задумом

Відомий дизайнер Мартін Хайек продемонстрував концепт накладних навушників Apple.

Про це повідомляє Hronika.info

З чуток, Apple розробляє ще одні фірмові навушники на додаток до AirPods. Тільки якщо вже існуючі навушники не можуть похвалитися високою якістю звуку, то ось новинка створюється з урахуванням переваг аудиофилов.Дизайн накладних навушників дозволяє вмістити в них більші динаміки, що, безумовно, позначиться на якості звучання пристрою. Хайєк зробив свій концепт схожим на HomePod, так як фірмова колонка створювалася з тією ж метою - домогтися найкращого звуку.

На думку Мартіна, на зовнішній стороні амбушур повинні розташовуватися сенсорні панелі на зразок тієї, що встановлена ​​в розумній колонці Apple. Вона також буде необхідна для управління голосовим асистентом Siri.

Apple володіє брендом Beats і вже продає кілька моделей накладних навушників. Проте судячи з інформації в мережі, в компанії хочуть уніфікувати весь модельний ряд аудіопристроїв і доповнити його ще одним фірмовим продуктом.

Коли нові навушники надійдуть в продаж невідомо. Раніше аналітики вважали, що Apple представить їх вже в 2018 році, але, за непідтвердженою інформацією, їх реліз перенесли ще на рік через складнощі в розробці.

Варто відзначити, що раніше інженери компанії Apple натхненні попереднім успіхом по створенню універсальної віртуальної клавіатури iOS.

Вони не збираються зупинятися на досягнутому. Тепер В планах у Apple розробників інтегрувати одну з опцій цієї клавіатури на Mac.

У відомстві по патентах і товарних знаків США є інформація про те, що в Купертіно приступили до створення Magic Keyboard нової генерації, в яку буде інтегрований трекпад.

Відомо, що на відміну від усіх попередніх патентів, у даному мова йде про механічну клавіатуру, а не про сенсорну. Кожна кнопка на ній має вільний шифр і навіть реагує на дотики по всій площі. Це дає можливість знехтувати зовнішнім трекпадом без супутніх незручностей.

Цікаво, що подібна ідея вже приходила в голову розробникам з компанії BlackBerry.

Вони використовували подібне нововведення у своїх QWERTY-смартфонах. Використовувана ними клавіатура також мала в наявності сенсорну панель, яка робила можливим переміщення по інтерфейсу і заняття веб-серфінгом.

Тому існує ймовірність, що наступники цієї компанії не побачать у патенті "яблучної" корпорації порушення авторських прав.

Навушники Beats Electronics перейшли у власність Apple

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що з App Store зникають додатки.

Автор матеріалу: 
Ярослав Степанов
Теги: 
Apple, навушники, нові, дизайн
Жуйці знайшли оригінальне застосування
0
0
16:45 26.04.2018
Незвичайне відео показали в мережі
0
0
16:07 26.04.2018
Китай продовжує тримати курс на Місяць
0
0
15:21 26.04.2018
Маск здійснить мрію мільйонів хлопчаків
0
0
14:42 26.04.2018
Такого ніхто не очікував від корпорації
0
0
14:18 26.04.2018