Житель Гонконгу Гастон Дакуино зберіг життя завдяки годинах Apple Watch від компанії Apple.

Гастону Дакуино 76 років, і він ніколи не скаржився на серце, лише пив ліки від інсулінової недостатності, тиску і зниження рівня холестерину.

Однак годинник повідомили Гастону про те, що у нього дуже високий пульс. Чоловік одразу звернувся до медиків. Після обстеження виявилося, що дві коронарні артерії були закупорені, а третя - заблокована на 90%.

Лікарі зробили Д акуино екстрену операцію, щоб відкрити закупорені артерії. Медики успішно провели операцію, після неї чоловік написав листа Тіму Куку з вдячністю.

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Наталя Могилевська скинула 7 зайвих кіло і показала результат у сміливій сукні: "Заслужила"

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Катя Осадча показала, як годує грудьми новонародженого сина: "Несамовито худла"

Показати ще

"Два тижні тому я втратив двоюрідного брата через серцевий напад, але, можливо, якщо б у нього був ваш годинах, він, як і я, вижив", - сказав Ґастон.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, Хакери навчилися повторно завантажувати видалені шкідливі програми в Google Play. Про це повідомляють symantec.com.

За словами експертів з безпеки, як мінімум сім заражених програм повернулися в магазин після блокування, змінивши назви та видавців. Код шкідливого ПЗ залишався таким же.

Небезпечні програми маскувалися під калькулятори, емодзі-клавіатури і диктофони для запису дзвінків, однак вони не виконували вказані в описі функції. Додатки ховалися після установки, намагаючись отримати доступ до девайсу.

Дослідники запевняють, що подібні шкідливі програми крутили жертвам рекламні оголошення і обманювали користувачів фейковими конкурсами, приносячи великий дохід хакерам за рахунок довірливих клієнтів.

Нагадаємо, що на початку травня експерти в області кібербезпеки компанії VUSec розповіли про нову форму атаки на Android-смартфони. Технологія злому отримала назву GLitch. За словами фахівців, вона використовує стару уразливість в апаратному забезпеченні Rowhammer, яка дозволяє здійснювати маніпуляції з даними, що зберігаються в комірках пам'яті компрометованих пристроїв.