15 лютого компанія Google видалила кнопку "Відкрити в повному розмірі", яка раніше відображалась в розділі "Пошук зображень" і дозволяла завантажувати фотографії у високому дозволі. Ця функція вже багато років була приводом для критики на адресу компанії, адже будь-який бажаючий міг красти знімки, захищені авторським правом.

Тепер, говорять в Google, користувачі можуть скористатися кнопкою "Перейти": вона відкриває статтю, де була опублікована та чи інша картинка. По-перше, там знімок буде складніше завантажити (багато сайти блокують таку можливість); по-друге, в публікації найчастіше зазначена докладна інформація про автора та правовласників фотографії.

При цьому, зазначає The Verge, нові обмеження в пошуку Google дуже легко обійти. Для цього досить клацнути по зображенню правою кнопкою миші і вибрати "Відкрити зображення в новій вкладці" — знімок відкриється в повному дозволі точно так само, як якщо б прибрана кнопка "Відкрити в повному розмірі" продовжувала існувати.

Популярні новини зараз
Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що Google знищить набридливу рекламу.