Компанія Samsung розробила і протестували нереально міцні дисплей, який неможливо розбити або пошкодити. Повідомляється, що сам дисплей створений на основі органічних світлодіодів (OLED).

Новий екран - це гнучка OLED-матриця з посиленою підкладкою, яка збільшує його міцність до максимуму. Тести показали, що вона витримує падіння з висоти 1,8 метра - більше, ніж потрібно за стандартом міністерства оборони США. Також екран зберігає свою працездатність при температурах в діапазоні від -32 °С до +71 °С.

За словами Samsung, екран з такими властивостями можна використовувати не тільки в смартфонах, планшетах і приладових панелях автомобілів, але і в пристроях військового призначення через необічніх характеристик.

Популярні новини зараз

42-річна Ані Лорак у вузькому вбранні вразила різкими змінами: "На себе не схожа"

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

Варто відзначити, що саме цей єкран може бути використаний при створенні анонсованого компанією смартфона Samsung Galaxy X, який можна скласти як книжку вдвічі.

Нагадаємо, Facebook підписав нову юридично зобов'язуючу угоду з штатом Вашингтон, погодився відмовитися від здатності рекламодавців виключати користувачів за расами, релігії, сексуальні орієнтації і інші критерії в певних секторах реклами. Оголошення було зроблено сьогодні генеральним прокурором Вашингтона Бобом Фергюсоном, який очолив 20-місячне розслідування в соціальній мережі.

Як повідомляв Знай.uа, Xiaomi анонсувала Mi A2 і Mi A2 Lite, два нових телефони під управлінням Android One. Спрощена операційна система Google спочатку була призначена для пристроїв з низьким рівнем обслуговування, але телефони Mi A2 міцно знаходяться в середині діапазону і повинні забезпечувати підтримку Android 8.1.

Також Знай.uа писав, що німецькі вчені винайшли самий незвичайний зовнішній акумулятор з усіх, що ви бачили. Це Power Bank, який у стані зарядити близько 80 смартфонів. Головна особливість в тому, що він використовує звичайний газ як паливо. Заправки газів повністю обіцяє близько 80 зарядок смартфона.