Погана новина для власників телефонів Samsung: деякі пристрої випадково відправляють ваші фотографії з камери в контакти без дозволу. Мільйони користувачів скаржаться на проблему на офіційних форумах компанії. Один користувач повідомив, що його телефон відправив всі свої фотографії своїй дівчині.

Повідомлення надсилаються через додаток Samsung для текстових повідомлень Samsung. Згідно з даними, додаток "Повідомлення" навіть не показує користувачам, що файли були відправлені; багато хто просто дізнаються після того, як отримають відповідь від отримувача випадкових фотографій, надісланих їм.

Прес-секретар Samsung повідомляє, що він "знає про звітах" і що його технічні команди намагаються виправити цю помилку.

Популярні новини зараз
Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Деякі користувачі припускають, що ця проблема пов'язана з оновленням повідомлень RCS, включаючи T-Mobile, яка є оператором для хоча б одного з порушених телефонів. Передбачається, що стандарт обміну повідомленнями робить текстові повідомлення більш схожими на спілкування в сучасному додатку для обміну повідомленнями, в якому присутні зчитуються квитанції та індикатори введення.

Нагадаємо, що Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X.

Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в 2015 році компанія Light оголосила про новий тип камери, в якій одночасно працюють 16 об'єктивів для створення фотографій з якістю DSLR.

У 2015 році L16 здавався досить божевільним. Але сьогодні зі смартфонами, такими як Huawei P20 Pro з трьома лінзами, які працюють разом для створення високоякісних зображень, здаються не такими вже божевільними.

Виявляється, компанія працює над тим, щоб створити смартфон з 5 або 9 лінзами для зйомок.