Випадковим чином (або ні) в інтернеті з'явився відеоролик з презентацією нового флагмана Galaxy S9 і S9+ компанії Samsung, і це за добу до офіційної презентації.

Відзначимо, що в ролику акцент робиться на зовнішній вигляд пристрою, зручність використання і безпеку. Відео помилково опублікували на офіційному YouTube-каналі Samsung, після чого спішно приховали від громадськості.

Однак, ролик встигли не тільки завантажити, але і перезаливати.

Презентація Samsung Galaxy S9 пройде в рамках виставки MWC 2018 в нульовий день, 25 лютого. Всі подробиці — від дизайну до ціни, що вже відомі і сюрпризів ніхто не чекає.

Популярні новини зараз
3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок Як схуднути за місяць на 5 кг без спорту? Прості поради, щоб зустріти Новий 2023 рік в ідеальній формі Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.иа" журналіст і інсайдер Еван Бласс розповів про вартості новітніх смартфонів Samsung Galaxy S9 і S9+. Згідно з інформацією, ціна на S9 складе 841 євро, на S9+ - 997 євро.