Можлива загроза з боку Windows-ноутбуків на базі процесорів Qualcomm ARM змусила Intel також додати функціональності своїм рішенням. Чіпи ARM обіцяли появу лептопів нового типу "завжди на зв'язку", як сьогодні смартфони. В Intel планує випустити подібні моделі з підтримкою 5G вже у другій половині 2019 року. Зв'язок п'ятого покоління стане можливим завдяки новому модему Intel XMM 8000. Додати у свої ноутбуки збираються такі виробники, як Dell, HP, Lenovo і Microsoft.

Побачити, що таке зв'язок 5G в ноутбуці можна буде вже наступного тижня. Intel привезе тестовий зразок пристрою 2-в-1 на виставку Mobile World Congress. Поки деталей про цей девайс немає, але в Intel розповідають, що він продемонструє переваги п'ятого покоління зв'язку за допомогою потокового відео. Деякі експерти вважають, що це може бути одночасна передача декількох потоків в дозволі 4K.

Концепція "Завжди підключений ПК" передбачає комп'ютери, які мають дуже довгий час роботи від батареї, порівняно з існуючими сьогодні моделями. Настільки довгим, що гаджети на базі чіпів Qualcomm ARM навіть спантеличили розробників Microsoft, які вважали, що лічильник розряду акумулятора зламався. Крім цього, такі девайси будуть завжди підключені до мережі та зможуть отримувати повідомлення навіть у режимі сну, майже як смартфони. Сьогодні режим сну означає, що комп'ютер вимикає всі наявні технології зв'язку.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що нова версія iOS відверто засмутила.