Компанія Magic Leap, яка розробляє окуляри доповненої реальності в режимі підвищеної секретності вже кілька років, нарешті продемонструвала свою першу AR-гарнітуру Magic Leap One. Примітно, що стартапу вдалося зібрати майже два мільярди доларів, не розповідаючи широкій публіці докладно про створюваний шолом і основу технологій.

Комплект Magic Leap One включає в себе окуляри доповненої реальності, що підключається за допомогою кабелю керуючий модуль і контролер. Гарнітурою можна буде управляти жестами, рухами голови, голосом або зміною напрямку погляду. Судячи по зовнішньому вигляду, девайс вийшов легше і компактніше інших подібних пристроїв.

Розробники стверджують, що окуляри сприймають предмети навколишнього світу, щоб використовувати їх в роботі. Наприклад, користувач зможе "повісити" віртуальний телевізор на цілком реальну стіну. Вбудований обчислювальний модуль дозволить використовувати гарнітуру без комп'ютера або смартфона.

Популярні новини зараз

Спортивний літак впав на житловий будинок і спалахнув: 4 людини загинуло

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Показати ще

Magic Leap планує почати поставки гарнітури доповненої реальності в 2018 році. Швидше за все, спочатку в продаж надійде версія для розробників.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи створили космічне яблуко.