Встановленням серверів на території України для зберігання інформації вже займається соціальна мережа Facebook.

Сховища віртуальних даних будуть розміщені на майданчиках українських інтернет-провайдерів.

Варто зазначити, що для користувачів Facebook є приємні новини – зросте швидкість передачі даних.

За інформацією гендиректора інтернет-провайдера «Ланет» Маріана Івасюка, зараз швидкість завантаження відеоролика зі стрічки Facebook становить від 150 до 300 мілісекунд (мс). Якщо ж Facebook встановить сервери на базі інтернет-провайдера, швидкість завантаження відео на гаджет користувача буде близько 2-3 мс.

Популярні новини зараз
Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Головною причиною «переїзду» серверів Facebook ЗМІ називають збільшення кількості українських користувачів після заборони російських «продуктів» – «ВКонтакте» та «Одноклассники».

Варто додати, що Facebook став значно популярнішим: з початку 2017 року українська аудиторія зросла на 71% і тепер становить 13 мільйонів користувачів – за даними міжнародного агентства «We are social». Тобто, кожен четвертий українець зареєстрований у Facebook.

Як повідомляв портал "Знай.ua" географічні координати військової бази донецьких терористів вирахували українські хакери. Про це стало відомо завдяки повідомленню засновника волонтерської організації "Українські кібервійська" Євгена Докукіна.