У суботу, 29 липня, в рамках пілотного проекту в Талліні почали курсувати безпілотні автобуси.

Як повідомляє портал ERR, самокеруючі транспортні засоби "вийшли" на маршрут "Котел культури - бульвар Мере".

Популярні новини зараз
Vodafone піднімає тарифи: у скільки обійдуться дзвінки та інтернет у квітні Викрадення, побиття та примус: українцям назвали основні порушення ТЦК Гороскоп на сьогодні 30 березня: які знаки Зодіаку потраплять у вир непередбачуваних подій "Вони сидять у тилу": кого пропонують мобілізувати в Україні замість зниження призовного віку
Показати ще

Відомо, що одночасно по столиці Естонії їздитимуть два автобуси, які йдуть один за іншим. До кожного поміщується по вісім пасажирів.

Вхід забезпечили й для людей з обмеженими можливостями, які пересуваються на інвалідних візках. У авто працює провідник, який знайомить пасажирів з новою технологією.

Зазначається, що проект триватиме до кінця серпня.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Маск представив безпілотний електричний автобус.