У соціальних мережах набирає популярність пост на сайті Reddit, який датується 31 серпня 2013 року.

Автор запису, користувач під ніком Luka_Magnotta, зумів передбачити, що в 2017 році курс кріптовалюти Bitcoin наблизиться до 10 тисяч доларів.

"Я відправляю це повідомлення з 2025 року. Тут все виглядає досить похмуро, - написав він. - Не хочу витрачати свій час, просто поясню, що відбувається".

За словами автора запису, аж до 2013 року курс кріптовалюти щорічно збільшувався приблизно в десять разів. Після цього, заявив він, спостерігається невелике уповільнення" - вартість одного біткоіна збільшується в десять разів кожні два роки. Так, у 2015 році (як стверджував в 2013 році автор посту) криптовалюта буде коштувати 1000 доларів, а в 2017 році - 10 тисяч доларів

Популярні новини зараз

Діана Шуригіна злила пікантний архів - обережно, занадто спекотні пози: "Як підзаборна..." 

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Показати ще

У 2021 році, пише автор жартівливій запису, вартість біткоіна досягне позначки в мільйон доларів, після чого кріптовалюти витіснять всі інші гроші. Крім того, Luka_Magnotta іронізує над тим, що в майбутньому життя буде сконцентрована навколо так званих "цитаделей" - оборонних споруд, де розташовані машини для видобутку биткоинов.

Багаті люди, які володіють великою кількістю биткоинов, вимушені ховатися і змінювати свою особистість, пише автор посту. На завершення Luka_Magnotta запропонував "знищити цей продукт, поки ще не пізно, щоб не повторити нашу долю".

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи знайшли водоростей-вбивць.