Що, де і як: все, що потрібно знати про біткоін в Україні

поділитись
НБУ не бачить проблеми в кріптовалютах

Останнім часом біткойн не сходить із заголовків новинних порталів. Зміна курсу, реакція влади різних країн і прогнози аналітиків щодо подальшої долі кріптовалюти залишаються в центрі уваги. Досить непоганий результат за якихось 9 років існування. При цьому, для багатьох громадян України процедура купівлі біткойна і ступінь законності цієї операції залишається загадкою. Втім, як повідомляє сайт Обозреватель, нічого незаконного НБУ тут не бачить.

Відповідно до законопроекту від 6 окятбря 2017 року, Верховна Рада встановила, що кріптовалюта - це програмний код, який є об'єктом права власності. Таким чином, кріптовалюта визнається не платіжним засобом, а об'єктом власності, який можна обмінювати на інші товари чи послуги. Відомості про кріптовалюту вносяться в систему Blockchain, користувачем якої може бути будь-яка фізична особа, фізична особа-підприємець (ФОП) або юридична особа

Перед тим, як купити біткойн або іншу кріптовалюту, вам треба зареєструватися і поповнити баланс у додатку. Внести гривні на свій рахунок в BTC Trade можна трьома способами: карткою українського банку, через інтернет-банкінг Приват24 або в терміналі Приватбанку за попередньо згенеровані кодом. Виходить, що картка Приватбанку стане досить корисною при бажанні купити кріптовалюту. Не буде зайвим так само повідомити, що Bitxfy - це перший і єдиний український мобільний гаманець, призначений для цих цілей. Local Bitcoins і Best Change є найбільш популярними майданчиками для обміну кріптовалют.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як майнити на старому смартфоні

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
біткойн, біржа, кріптовалюта
Взуття виявилося дуже незвичайним
0
0
12:52 19.06.2018
Компанія може створювати не тільки смартфони
0
0
12:36 19.06.2018
Пошуковик навчився передбачати майбутнє
0
0
12:07 19.06.2018
Тепер кожен власник iPhone буде в безпеці
0
0
11:45 19.06.2018
Відео-сервіс почав працювати з перебоями
0
0
10:52 19.06.2018