Штучний інтелект крок за кроком проникає в наше життя. Перелік сфер, у яких він використовується, постійно розширюється. Сьогодні черга дійшла і до управління. Хедж-фонд Bridgewater Associates заявив про те, що створює ШІ-«менеджера» для своїх співробітників, передає Business Insider.

Новий інструмент стане не просто помічником, а суворим адміністратором, що збирає величезний масиви даних про співробітників і выжимающим з них максимальні результати. ШІ-менеджер буде стежити за тим, хто і наскільки продуктивно працює, коли відбуваються піки активності, коли трапляються депресії, як змінюється настрій, хто приносить більше користі компанії.

Крім комплексного аналізу роботи кожного окремого співробітника система зможе бачити картину по офісу в цілому. Жодна жива людина не в змозі тримати в голові таку кількість різнорідної інформації.

У компанії стверджують, що перші подібні аналітичні алгоритми почали застосовуватися з 80-х років минулого століття. Після того, система не змінювалась концептуально, а лише покращувала свої технічні характеристики.

Популярні новини зараз

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

Продовження Covid-сертифіката двома способами: у МОЗ дали річну гарантію українцям

Путінські розвідники влетіли на українські навчання в Чорному морі: "Ставляться, як до м'яса"

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про роботів-патрульних