Створив його американський програміст, екс-співробітник ЦРУ і Агентства нацбезпеки США Едвард Сноуден.

Захистити свій смартфон від кібершпигунів, які викрадають дані, тепер можна за допомогою спеціального додатка Haven.

Haven – програма з відкритим вихідним кодом, розроблена для захисників прав людини і тих, хто знаходиться в небезпеці. Щоб вловлювати будь-які підозрілі зміни в кімнаті, вона використовує сенсори смартфона: акселерометр (відстежує рухи і вібрацію пристрою), камеру, мікрофон, сенсор зовнішнього освітлення. Також програма вміє аналізувати різкі втрати потужності телефоном.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "підтягнуть" виплати: хто отримає надбавки у січні Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Показати ще

Додаток-захисник було розроблено за допомогою Фонду свободи преси і The Guardian. Громадськість зустріла його суперечливо: хтось зрадів можливості захистити себе, деякі не довіряють самому Сноудену.

Безкоштовний додаток Haven вже доступні в Google Play.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google оголосила війну відкотів.