Фахівці з компанії Counterpoint повідомили, що iPhone X виявився смартфоном, який для своїх розробників та дистриб'юторів приносить чималі суми грошей.

Про це йдеться на офіційному сайті компанії Counterpoint.

Згідно з даними аналітиків, кожен випущений телефон від Apple приносить великі прибутки, які для Android-виробників поки недосяжні. Представники Counterpoint підкреслюють, що з десяти найбільш прибуткових смартфонів в четвертому кварталі 2017 року 8 місць належить Apple. Знайшлося місце в топі, як iPhone X, так і бюджетний iPhone SE.

На частку iPhone X припадає близько 35% виручки, що робить його для конкурентів (і навіть для найближчих iPhone в списку) абсолютно недосяжним. Для порівняння, пристрої від Samsung, які опинилися в рейтингу, Galaxy Note 8 і Galaxy S8 Plus, змогли набрати лише 3,9% і 1,7% виручки відповідно.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть скасувати популярний податок: хто й за що зможе не платити Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Які продукти слід викреслити зі списку покупок: ціни на ці товари зростуть найбільше Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Що стосується інших iPhone, моделі 8 і 8 Plus займають друге і третє місця, з відмітками на 19,1% і 15,2% відповідно. Подібні результати, звичайно, не найкращі для Apple, але, ймовірно, на подібний результат вони й розраховували. Прибуток, який отримує компанія Apple від продажів iPhone всіх поколінь, перевищує показники 600 брендів від Android. Ставка Apple йде на те, що iPhone минулого покоління будуть популярні навіть після виходу флагманів, і вона працює.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, 16 квітня в Росії офіційно вступило в силу рішення Таганського суду Москви про блокування Telegram. Месенджер закривають за позовом Федеральної служби безпеки, яка вимагає у компанії ключів доступу до листування. Як відомо, судова тяганина з цього приводу не припиняється вже більше року. У 2017-му державне відомство намагалося отримати реєстраційні дані Реєстру для розповсюджувачів інформації, 28 червня 2017 року Роскомнагляд примусово вніс програму в реєстр.