З кожним роком людство споживає все більше товарів, але разом з цим воно збільшує виробництво сміття. Для деяких регіонів планети ця тенденція може обернутися катастрофою вже в найближчому майбутньому. До таких місць сміливо можна віднести Гонконг. За минулий рік 7 мільйонів населення створило 3,7 мільйонів тонн сміття. Це змушує керівництво регіону будувати звалища замість парків. За словами фахівців, вже до 2020 року Гонконг може досягти точки неповернення. Як повідомляють російські ЗМІ, ситуацію вирішили виправити, створивши спеціальний сміттєвий острів.

Раніше у Гонконгу була домовленість з Китаєм — останній дозволяв складувати сміття у себе. Але після того, як потік сміття збільшився, в Китаї прийняли рішення заборонити ввезення необроблених відходів. А в Гоконзі обробляти їх просто ніде, так що регіон отримав серйозну проблему, рішення якої намагалися знайти багато фахівців, але переважно безуспішно.

Компанія Keppel-Seghers з фламандського регіону Бельгії разом з китайським партнером побудує перший у світі штучний острів з електростанцією, що працює на смітті. В результаті проекту в 100 тисячах квартир будуть отримувати екологічне електрика. У рукотворних 16 гектарів суші крім сміттєспалювальної електростанції з'явиться порт, куди баржі будуть відвантажувати "пальне". В хід піде тільки побутове сміття, але не промислові відходи. Лише на спорудження і зміцнення острова знадобиться 3 роки, потім почнеться будівництво порту і електростанції.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, де варто шукати дорогоцінні метали

Популярні новини зараз
Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Екстрасенс Макс Гордєєв попередив про можливість повторного наступу окупантів на Харків: "Тримайтеся" "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще