Незабаром на політичній мапі світу може з'явитися нова держава. Видання LADbible виступило з ініціативою створення «Сміттєвої країни» на базі гігантського тихоокеанської сміттєвої плями. Колишній віце-президент США Альберт Гор став першим громадянином поки ще не визнаної республіки.

Вперше тихоокеанська сміттєва пляма було виявлена екологами у вісімдесятих роках минулого століття. Сміття, що складається переважно з пластику, концентрується в одній точці, після того як течії приносять його від берегів Японії, США та інших ділянок північній частині Тихого океану.

За прогнозами екологів, до 2050 року «пластику в океані стане більше ніж риби», якщо людство радикально не змінить своє ставлення до побутових відходів. Як відомо пластик не розкладається, а просто розсипається на дрібні частинки, зберігаючи при цьому полімерну структуру.

Невизнана держава вже обзавелося прапором, валютою і паспортами, виготовленими з перероблених відходів. Так само в ООН була подана заявка на визнання держави і визначення її меж. Якщо "Сміттєвий континент" все ж таки стане країною і членом ООН, він буде захищений статутом організації з охорони навколишнього середовища, в якому говориться: "Всі держави-члени ООН повинні співпрацювати в дусі глобального партнерства для збереження, захисту та відновлення екосистеми Землі".

Популярні новини зараз

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про прогнози ООН, щодо наслідків забруднення навклишнього середовища