З початку 2018 року в Україні має запрацювати система сортування сміття. Кожен громадянин повинен буде викидати непотріб не в одному пакеті, а одразу в кількох. Влада ухвалила зміни до Закону "Про відходи".

Про це повідомляє "ТСН".

На сьогоднішній день приблизно сьома частина нашої країни потопає у відходах. На сміттєзвалищах налічується понад 40 тисяч квадратних кілометрів відходів, які могли вкрити, наприклад, цілу Данію. Крім того, за статистикою, кожен українець щодня викидає близько кілограма сміття.

Серед цієї кількості непотребу близько 40% - сміття, яке піддається вторпереробці. Це, наприклад, папір, скло та полімери.

У містах вже давно встановлюють експериментальні контейнери для відсортованого сміття. Згодом такі відходи доставлять до заводів із переробки. Єдиною умовою є те, що металева чи скляна тара повинна бути чистою.

Популярні новини зараз

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Нацкорпус в Харкові готується до оборони міста

У Франківську любитель шашликів розвів багаття на балконі: смаж, Вася

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

Деяким відходам можна дати друге життя. Такі як синтепон чи поролон, алюмінієві бляшанки також можна переробити та виготовити з них якісь деталі, наприклад, для велосипедів тощо.

Крім того, на відходах можна ще й заробити. Наприклад, здаючи пляшки, навіть пластикові, чи макулатуру.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", британці створили надсучасну систему сортування відходів, яку наділили "розумом".