Sony Corp заявила у вівторок, що заплатить близько 2,3 мільярда доларів, щоб отримати контроль над EMI, ставши найбільшим у світі музичним видавцем в галузі, яка знайшла нове життя в потокових сервісах.

Придбання, яке дає Sony каталог з більш ніж 2 мільйонів пісень від художників, таких як Kanye West, Sam Smith і Sia, є найбільшим досі новим генеральним директором Kenichiro Yoshida.

Операція прагне скористатися швидким зростанням потокових музичних сервісів, таких як Spotify і Apple Music яка привела до відновлення в музичній індустрії.

Він також вписується в місію Yoshida, щоб зробити потоки доходів більш стабільними після того, як його попередник спроектував великий поворот, який перемістив фокус фірми з низько доходної побутової електроніки на розважальний контент і датчики зображення.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися "Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

"Ці інвестиції в інтелектуальну власність Контенту є ключовим кроком для нашого довгострокового зростання", - сказав він на прес-конференції.

EMI в даний час управляє 15 відсотками музичної видавничої індустрії, яка з поточним бізнесом Sony ATV зробить японський гігант розваг та електроніки лідером галузі з часткою ринку 26 відсотків, сказав представник компанії.

Інші великі гравці включають Universal Music Group і Warner Music Group, хоча їх частка на ринку не були відразу ж доступні.

В рамках угоди Sony, яка вже управляє EMI Music Publishing, підніме свою власність приблизно на 90 відсотків з 30 відсотків в даний час, купивши холдинг Mubadala Investment Company.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що В останній бета-версії операційної системи Android P було знайдено зображення смартфона, який може виявитися новий гаджет від Google, або навіть продовженням лінійки Pixel.

Наголошується, що нова версія Android P буде представлена одночасно з новим смартфоном Google Pixel, пише KeyForWeb з посиланням на зображення, отримане сайтом SlashGear.