Останній звіт про доходи від Sony показує, що вже крихітний бізнес компанії в області смартфонів скоротився майже вдвічі. У кварталі, що завершився в липні 2018 року, Sony вдалося продати лише 2 мільйони мобільних пристроїв, що на 1,4 мільйона менше, ніж за попередній рік. Два мільйони телефонів.

У звітному році в 2017 році Sony продала 13,5 млн. телефонів, а в квітні її скромна оцінка за 2018 рік склала 10 мільйонів. Навіть у HTC справи йдуть куди краще.

Загальний звіт про доходи від Sony набагато більш оптимістичний, причому велика частина його підрозділів росте здоровим темпом, на чолі з ігровим відділом PlayStation. Sony в цілому знаходиться в доброму фінансовому стані, але її хронічно більший мобільний бізнес буде існувати недовго.

І хоча раніше компанія дивував світ відмінними камерами на смартфонах, і навіть скляні кришки для смартфонів, що в 2014 році було нововведенням, не змогли вирішити їх проблему. Компанія продавала смартфони середнього класу, однак ціни були далеко не кожному по кишені. До того ж, компанія не займалася підтримкою пристроїв, яким виповнилося більше року, залишаючи своїх клієнтів у розбитого корита.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Нагадаємо, що популярний месенджер WhatsApp піддався атаці вірусу, який розсилає користувачам страшні фото і відео. Користувачі месенджера WhatsApp повідомили, що в їх адресній книзі почав з'являтися абонент з ім'ям Momo.

Як повідомляв портал Знай.uа, що серед останніх великих оновлень браузера для техніки Apple Safari можна відзначити хіба що поява вбудованого генератора паролів. Однак дизайнер Джуліус Сон впевнений, що цей незвичайний браузер можна зробити ще краще. Сон опублікував концептуальний відеоролик, на якому Safari виглядає таким, яким Apple просто зобов'язана його зробити.

Також портал Знай.uа писав, що складні телефони поступово вриваються на ринок. Huawei - це лише одна з компаній, яка слідом за Samsung, яка кілька років створює Galaxy F займається розробкою гнучкого смартфона.