Microsoft тестує новий додаток "телефон" для Windows 10. Розробник програмного забезпечення вперше представив додаток на конференції розробників Build в травні, і він призначений для дзеркального відображення вмісту з телефону на ПК.

Користувачі телефонів Android зможуть випробувати цю функцію, з можливістю перетягувати останні фотографії прямо в Office та інші програми Windows прямо з телефону. Microsoft також планує додати підтримку синхронізації текстових повідомлень і повідомлень з телефонів для дзеркального відображення на ПК.

Додаток "телефон" вимагає установки Android-додатки для дзеркального відображення вмісту телефону на ПК, а Microsoft також планує поширити цю функцію для користувачів iPhone. Microsoft заявила, що фотографії і повідомлення будуть перенесені з iPhone на ПК.

Нагадаємо, що популярний месенджер WhatsApp піддався атаці вірусу, який розсилає користувачам страшні фото і відео. Користувачі месенджера WhatsApp повідомили, що в їх адресній книзі почав з'являтися абонент з ім'ям Momo. Це відбувається з-за вірусу, який з допомогою цього контакту вночі після 03:00 розсилає іншим користувачам повідомлення з шокуючого змісту.

Популярні новини зараз

Оля Цибульська розсекретила те, чого не знав навіть кум Дзідзьо: "Мірятися яйцями..."

2000 гривень перший внесок і 300 на канцелярію: мама підрахувала свої витрати на садок, сума вражає

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, що серед останніх великих оновлень браузера для техніки Apple Safari можна відзначити хіба що поява вбудованого генератора паролів. Однак дизайнер Джуліус Сон впевнений, що цей незвичайний браузер можна зробити ще краще. Сон опублікував концептуальний відеоролик, на якому Safari виглядає таким, яким Apple просто зобов'язана його зробити.

Також портал Знай.uа писав, що складні телефони поступово вриваються на ринок. Huawei - це лише одна з компаній, яка слідом за Samsung, яка кілька років створює Galaxy F займається розробкою гнучкого смартфона. Цікаво, що південнокорейський гігант першим продемонстрував наміри випустити такий пристрій, однак, Huawei робить все можливе, щоб першою в світі випустити складаний смартфон на ринок.