Чутки про те, що компанія Samsung працює над складним смартфоном Galaxy X, ходять вже кілька років з-за патенту компанії. Як виявилося, до його офіційної презентації залишилося зовсім мало часу.

Про це повідомив авторитетний ресурс DigiTimes з посиланням на свої власні джерела. Повідомляється, дебют новинки відбудеться раніше, ніж багато хто думає. Унікальний телефон покажуть в кінці нинішнього року.

Як вдалося з'ясувати, компанія Samsung займається розробкою складних екранів для смартфонів із вбудованим підсвічуванням ось вже як майже цілих п'ять років. За цей період їй вдалося добитися великих результатів, які вона хоче показати всьому світу в листопаді-грудні 2018 року, представивши флагманський смартфон Galaxy X, який отримав складаний корпус і дисплей, що трансформується.

Популярні новини зараз

У Туреччині почали затримання підозрюваних у підпалах: ліси у вогні, рятують як можуть

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Показати ще

Джерело запевняє, що Samsung вже успішно завершила всі підготовчі роботи, і вона готова до масового виробництва складних мобільних пристроїв на 80%. До кінця року планується досягти повної готовності, тому незабаром після офіційної презентації флагман Galaxy X може надійти в магазини. Швидше за все, це відбудеться лише в першій половині 2019 року.

Незважаючи на те, що складний смартфон Samsung Galaxy X ще навіть не представили, аналітики з компанії Strategy Analytics вже зробили свій прогноз про те, яким попитом він і його найближчі конкуренти будуть користуватися в найближчому майбутньому. За даними джерела, до кінця 2019 року його володарями стануть близько 700 000 користувачів, тоді як вже у 2021 році складними смартфонами буде користуватися близько 30,4 млн осіб. Аналітики запевняють, що в 2022 році ця цифра досягне позначки в 50,1 млн, тобто майже у кожної сучасної людини буде телефон, здатний перетворюватися на планшет.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що кожен фірмовий магазин, офіс, дата-центр Apple, а також всі офіційні підрядники компанії перейшли на поновлювані джерела енергії. Про це йдеться на офіційному сайті Apple.