В ігровому сервісі Steam планують запровадити суворий батьківський контроль для всіх геймерів, чий вік не менше 16 років. Також компанія повідомила, що ті користувачі, які зазначили в акаунтах неправильний вік, можуть отримати бан.

У коді платформи Steam нещодавно виявили зміни, в яких були додані такі рядки, як "батьківський email" і "батьківське згоду на використання". Дані зміни, швидше за все, пов'язані з законом про захист інформації (General Data Protection Regulation), прийнятим Європейським союзом, який вступить в силу вже 25 травня. Згідно цього закону, для того, щоб захистити дані користувачів та їх приватну інформацію, неповнолітні користувачі мають право використовувати різні програми тільки під наглядом дорослих. Ті компанії, які не будуть дотримуватися новий закон у своїй політиці, повинні будуть виплатити серйозний штраф.

Поки представники Valve ніяк не прокоментували нову політику сервісу Steam. Проте деякі користувачі відзначають, що ті гравці, які вказали невірний вік при реєстрації своїх ігрових акаунтів, можуть отримати довічний бан. Для того, щоб повернути аккаунту належний функціонал, потрібно буде оновити актуальну інформацію про віці користувача, і отримати підтвердження від батьків.

Популярні новини зараз

Александров Пікалов з "95 Кварталу" показав дорослого сина: став улюбленим футболістом батька

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

Нагадаємо, що Valve вразила шанувальників оригінальною акцією для завсідників Steam: "Весняне прибирання". На цей раз покупка нових ігор не передбачається - нам пропонують "струсити пил" з вже куплених і спробувати щось нове. А заробляючи трофеї за прості завдання, можна отримати унікальний значок і підвищити його рівень.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що сервіс Google Arts & Culture показав шанувальникам мистецтва нову можливість. Тепер кожен користувач може безперешкодно подивитися картини мексиканської художниці Фріди Кало. Про це повідомляють ЗМІ.

Онлайн-виставку назвали "Особи Фріди" (Faces of Frida). Подивитися її можна на сервісі Google Arts & Culture.