Проста інструкція для тих, хто не хоче використовувати стандартний метод реєстрації.

Відкрийте налаштування Android і зайдіть у розділ "Облікові записи". Виберіть пункт "Додавання облікового запису Google".

Потім створіть новий обліковий запис. Введіть ім'я та прізвище, вкажіть дату народження.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Помер Анатолій Дятлов з "Чорнобиля" HBO: акторові було 55 років

Показати ще

Придумайте ім'я користувача та пароль, за яким будете входити в акаунт Google. На екрані "Додати номер телефону" спустіться вниз і натисніть кнопку "Пропустити".

Прочитайте і візьміть угоду про конфіденційність. Обліковий запис створено. Тепер у вас є доступ до сервісів Google з будь-якого пристрою без підтвердження номера телефону. Ви можете користуватися поштою Gmail, переносити файли на хмарне сховище Google Drive, створити канал на YouTube, працювати з документами Google Docs — обмежень немає.

Однак у акаунта без підтвердженого номери є недоліки. Наприклад, ви не зможете відновити забутий пароль через телефон. Тому потрібно обов'язково додати в налаштування облікового запису резервну пошту, на яку буде приходити посилання для скидання пароля.

Щоб повноцінно захистити новий акаунт, увімкніть двофакторну аутентифікацію. Отримувати код через СМС ви не зможете, так як в налаштуваннях облікового запису номера телефону. Використовуйте Google Authenticator — в ньому будуть відображатися одноразові коди, необхідні для входу в профіль.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Hyperloop Transportation Technologies (Hyperloop TT), яка представила світу унікальний надшвидкий транспорт нового покоління, приступила до будівництва першої траси в Абу-Дабі, з метою її експлуатації в 2020 році.

Про це інформує агентство СNBC з посиланням на заяву представників компанії розробника.

Компанія підписала угоду з Aldar Properties PJSC, розробником гоночної траси Формули-1, для будівництва Hyperloop-системи.