Ілон Маск повідомив, що капсула у вакуумному тунелі буде досягати швидкості приблизно 500 кілометрів на годину, тобто майже половини від швидкості звуку. При цьому його гальмівний шлях буде становити приблизно 1,2 км

Маск каже, що така ідея, безумовно, здається фантастичною, однак додав, що спостерігати за цим експериментом буде досить цікаво.

Нагадаємо, що Hyperloop – це високошвидкісний транспорт, розробку якого запропонував у 2012 році засновник компанії Ілон Маск. Згідно із задумом, капсули з пасажирами пересуваються по спеціальним вакуумним тунелях. Це дає можливість істотно підвищити швидкість руху.

На даний момент, рекорд швидкості руху капсули становить 387 кілометрів на годину і належить компанії Virgin Hyperloop One, яка є основним конкурентом SpaceX. На початку місяця ця компанія вже продемонструвала, як буде виглядати внутрішній дизайн кабіни.

Популярні новини зараз
Українців обвішують навіть під під'їздом: три "базарні" методи обману ТЦК пішли рейдами по ресторанах та спортзалах Статус "дитини війни" та 15 тисяч на місяць: що потрібно робити Це незаконно: чого не можуть робити ТЦК під час перевірки
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що інженери компанії Apple натхненні попереднім успіхом по створенню універсальної віртуальної клавіатури iOS.

Вони не збираються зупинятися на досягнутому. Тепер У планах розробників Apple інтегрувати одну з опцій цієї клавіатури на Mac.

У Відомстві по патентах і товарних знаків США є інформація про те, що в Купертіно приступили до створення Magic Keyboard нової генерації, в яку буде інтегрований трекпад.

Відомо, що на відміну від усіх попередніх патентів, в даному мова йде про механічну клавіатуру, а не сенсорну. Кожна кнопка на ній має вільний шифр і навіть реагує на дотики по всій площі. Це дає можливість знехтувати зовнішнім трекпадом без супутніх незручностей.

Цікаво, що подібна ідея вже приходила в голову розробникам з компанії BlackBerry.

Вони використовували подібне нововведення у своїх QWERTY-смартфонах. Використовувана ними клавіатура також мала в наявності сенсорну панель, яка робила можливим переміщення по інтерфейсу і заняття веб-серфінгом.