Ведучий YouTube-каналу Man+River Даллас, який часто шукає на дні річок втрачені кільця, ланцюжки та інші "скарби", знімаючи про це ролики, нещодавно знайшов справжній скарб. Вперше за час своїх пошуків хлопець виявив на дні втоплений смартфон — iPhone X. Про це повідомляють ЗМІ.

Що з ним сталося

Даллас протягом трьох днів сушив смартфон, тримав його в силікагелі, після чого спробував його включити. І сталося диво: гаджет не просто включився, але ще й нормально працював. І це при тому, що пристрій був без водонепроникного чохла, а захист від вологи за стандартом IP67 гарантує занурення у воду без наслідків, але тільки максимум на 30 хвилин.

Блогер зв'язався з господинею iPhone X. Вона зізналася, що впустила смартфон у воду два тижні тому, тому вже давно попрощалася з ним.

Що ж, ця щаслива історія виживання і зняте Далласом відео може стати відмінною рекламою для Apple.

Нагадаємо, в ході виставки Computex 2018 компанія Intel продемонструвала кілька ноутбуків із двома екранами. Старший президент і глава відділу споживчих комп'ютерів Intel Грегорі Брайанта заявив, що такі інновації є лише початком.

Tiger Rapids і Pocket PC — це провісники нових гаджетів, які замінять ноутбук, планшет і смартфон. Вони будуть працювати на повноцінній версії Windows 10. Одним із перших подібних пристроїв стане девайс від Dell. За чутками, він вийде до кінця року і отримає складаний екран.

Крім того, в рамках прес-конференції Microsoft на виставці Е3 2018 керівник ігрового напряму компанії Філ Спенсер підтвердив розробку наступної консолі лінійки Xbox.

У такому ранньому анонсі співробітники Microsoft бачать користь: вони вирішили бути чесними з гравцями, всупереч можливим падінням продажу існуючої консолі.

Чого, однак, не повідомив Спенсер, так це хоча б приблизної дати виходу нової системи. Можливо, Microsoft не хоче робити гучних заяв і чекає на реакцію від свого головного конкурента (Sony), або ж просто можуть бути затримки з продажем, як це було з iPhone X.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Apple забере у вашого смартфона найнеобхідніше.