Американська корпорація Intel запустить у небо над Сингапуром 300 дронів на честь Національного дня, який традиційно в азійській країні святкують 9 серпня.

Сотні безпілотників освітять нічне небо над Сингапуром різнокольоровими вогнями. Intel називає своє шоу справжнім танцем. Дрони покажуть мешканцям міста-країни різні фігури, а потім вишикуються у мапу Сингапура.

Організатори шоу показали на YouTube тестовий запуск.

Зазначимо, що Intel вже не вперше влаштовує шоу дронів. Раніше ІТ-компанія запустила у небо 500 безпілотників, а під час Супербоулу-2017 у Техасі запалила небо трьома сотнями пристроїв.

Популярні новини зараз
Низку українців змусять повернути державі соцвиплати: кого це торкнеться Відключеннями світла взимку: де буде найважче Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", український школяр з Кропивницького створив дрон для очищення води.