Технології не мають кордонів: глава Держдуми висміяв блокування Telegram

поділитись
В цьому і складність їх регулювання

Відключення Telegram викликало сміх у голови думського комітету з економічної політики.

"Технології не мають меж, в цьому і складність їх регулювання. Ми вже спробували відключити Telegram - і що з цього вийшло? Крім сміху і посмішки, (нічого) ні в кого це не викликало, додали ще передплатників Дурову (засновник Telegram - ІФ). Чудова була ідея, але абсолютно безглузда з точки зору виконання", — заявив Сергій Жигарев ході сесії, присвяченій блокчейну, в рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ-2018).

 
Він зазначив, що всі прийняті в РФ законодавчі рішення, які регулюють нові технології, повинні насамперед бути спрямовані на залучення інвесторів.

"Знай.uа" нагадує, один з найпопулярніших світових месенджерів Viber повідомив, що в Росії заблокували доступ до використовуваних їм серверів, з-за чого росіяни зазнають проблеми при підключенні до сервісу. Цілком можливо, причина цього необережні дії Роскомнадзора. У кращому випадку, помилки усунуть ближче до 20 травня.

"На даному етапі ми не розуміємо причини цього рішення. Повторимося: користувачі Viber страждають від рішення, не пов'язаного з Viber безпосередньо", - заявили представники месенджера.

В Viber додали, що працюють над усуненням проблеми.
За даними сервісу Down Detector, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, проблеми з доступом до Viber виникли у жителів європейської частини Росії. Майже половина (45%) користувачів скаржилися на відсутність підключення, ще 33% не можуть відправляти і отримувати повідомлення, а у 20% виникли проблеми з авторизацією.

Також нагадуємо, в роботі соцмережі Facebook стався великий збій. При спробі відкрити Facebook видається повідомлення про помилку.

За даними сервісу downdetector.com, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, про збої повідомляють з Норвегії, Швеції, Финдяндии, Данії, Польщі, Франції та Німеччини, скарги надходять також з ряду російських міст, у тому числі з Москви і Санкт-Петербурга.

 

Автор матеріалу: 
Катерина Санлитова
Теги: 
telegram. viber, facebook
Гравці повинні поважати один одного
0
0
14:16 20.08.2018
Смартфон здивує користувачів величезною потужністю
0
0
14:10 20.08.2018
Як мінімум трьом була надана медична допомога
0
0
14:02 20.08.2018
Компанія видалили величезну кількість азартних додатків
0
0
13:43 20.08.2018
Компанія визнала свою величезну помилку
0
0
13:25 20.08.2018