Відключення Telegram викликало сміх у голови думського комітету з економічної політики.


"Технології не мають меж, в цьому і складність їх регулювання. Ми вже спробували відключити Telegram - і що з цього вийшло? Крім сміху і посмішки, (нічого) ні в кого це не викликало, додали ще передплатників Дурову (засновник Telegram - ІФ). Чудова була ідея, але абсолютно безглузда з точки зору виконання", — заявив Сергій Жигарев ході сесії, присвяченій блокчейну, в рамках Петербурзького міжнародного економічного форуму (ПМЕФ-2018).


Він зазначив, що всі прийняті в РФ законодавчі рішення, які регулюють нові технології, повинні насамперед бути спрямовані на залучення інвесторів.

"Знай.uа" нагадує, один з найпопулярніших світових месенджерів Viber повідомив, що в Росії заблокували доступ до використовуваних їм серверів, з-за чого росіяни зазнають проблеми при підключенні до сервісу. Цілком можливо, причина цього необережні дії Роскомнадзора. У кращому випадку, помилки усунуть ближче до 20 травня.

Популярні новини зараз

Львів'янин віддав Богу душу просто на порозі церкви, мороз довів: "Сидів мов живий"

Франківськом розгулює різдвяна "вечеря": хвіст пістолетом, рило без маски

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Показати ще

"На даному етапі ми не розуміємо причини цього рішення. Повторимося: користувачі Viber страждають від рішення, не пов'язаного з Viber безпосередньо", - заявили представники месенджера.

В Viber додали, що працюють над усуненням проблеми.
За даними сервісу Down Detector, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, проблеми з доступом до Viber виникли у жителів європейської частини Росії. Майже половина (45%) користувачів скаржилися на відсутність підключення, ще 33% не можуть відправляти і отримувати повідомлення, а у 20% виникли проблеми з авторизацією.

Також нагадуємо, в роботі соцмережі Facebook стався великий збій. При спробі відкрити Facebook видається повідомлення про помилку.

За даними сервісу downdetector.com, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, про збої повідомляють з Норвегії, Швеції, Финдяндии, Данії, Польщі, Франції та Німеччини, скарги надходять також з ряду російських міст, у тому числі з Москви і Санкт-Петербурга.