Повідомляється, що рішення Таганського районного суду Москви про блокування Telegram не вступило в силу, тому що адвокати месенджера встигли подати апеляцію. За їх словами, рішення винесли "з грубими порушення процесуального законодавства" — у юристів навіть не було можливості бути присутнім на засіданні.

Керівник прес-служби Мосміськсуду Уляна Солопова повідомила, що відмітка на сайті суду про набуття чинності заборони Telegram на території Росії з'явилася 15 травня автоматично, і її незабаром видалять.

У своїй скарзі представники месенджера зробили також акцент на тому, що дії відомства призвели до блокування мільйонів IP-адрес, з-за чого багато інтернет-сервіси постраждали — деякі з них до цих пір працюють через раз.

Нагадаємо, що тиждень тому співробітники РКП розповіли, що шукають локальне рішення виниклої проблеми. А до цього глава РОЦИТ пообіцяв, що державний орган припинить "килимове бомбардування" і перейде до більш точкових дій.

Популярні новини зараз
Вистачить на продукти й навіть комуналку: ПриватБанк нарахує клієнтам по 2500 грн кешбеку Пенсіонерам від 60 років та сім'ям готують нову допомогу: виплатять по 10 800 грн одним платежем Якщо не встигли здати в банк – радійте: монети номіналом 5 копійок можна дорого продати Нові правила передачі показників та оплати послуг: газовики попередили про зміни
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, хакери навчилися повторно завантажувати видалені шкідливі програми в Google Play. Про це повідомляють symantec.com.

За словами експертів з безпеки, як мінімум сім заражених програм повернулися в магазин після блокування, змінивши назви та видавців. Код шкідливого ПЗ залишався таким же.

Небезпечні програми маскувалися під калькулятори, емодзі-клавіатури і диктофони для запису дзвінків, однак вони не виконували вказані в описі функції. Додатки ховалися після установки, намагаючись отримати доступ до девайсу.

Дослідники запевняють, що подібні шкідливі програми крутили жертвам рекламні оголошення і обманювали користувачів фейковими конкурсами, приносячи великий дохід хакерам за рахунок довірливих клієнтів.

Нагадаємо, що на початку травня експерти в області кібербезпеки компанії VUSec розповіли про нову форму атаки на Android-смартфони.