Високі тарифи на електроенергію змушують австралійців шукати альтернативу традиційним джерелам. І кліматичні умови цього континенту швидко підказують потрібне рішення. За інформацією порталу Electrec, розробки компанії Tesla дозволять жителям Австралії гарненько заощадити.

Місто Логан на південно-сході штату Квінсленд, Австралія, йдучи в ногу з часом, забезпечив нові споруди по очищенню води сонячними панелями. Однак у темний час доби завод все ще вимагав підключення до мережі. Для вирішення проблеми влади Логана встановили систему батарей Tesla Powerpack, яка видає енергію об'ємом 95 кВт*год, що дозволило їм заощадити близько $1,5 млн. В таку ціну обійшлося б місту підключення віддалених очисних споруд до електромережі.

Мер Логана повідомляє, що дана технологія дозволяє цілодобово проводити хлорування, настільки потрібної місту, води. Експерти оцінюють таку інфраструктурну інвестицію у $100 000. Більшість інших проектів, реалізованих за допомогою технології Tesla Powerpack також досить масштабні. Тим не менш, компанія Tesla готова надавати свої рішення і для невеликих об'єктів. Так, наприклад, подібна технологія була застосована для забезпечення потреб однієї з квинслендских шкіл.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про позицію ООН, щодо роботизації життя

Популярні новини зараз

Синоптики пообіцяли українцям морозний початок весни: озвучено прогноз на тиждень 

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще