Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 найбільш поширених міфів про навушниках. Навушники є для багатьох незамінним атрибутом під час міського життя. Деякі люди навіть цілодобово користуються ними.

1. Більшість навушників володіють однаковою якістю звуку. Насправді це далеко не так. Відмінності у звучанні може з легкістю помітити практично будь-який користувач, у якого були декілька пар навушників.

2. Більш дорогі навушники завжди звучать краще. Підступ цього міфу полягає в слові "завжди". Існує досить поширена думка, що чим дорожче навушники, тим краще звук. Якість звуку залежить від конструкції і чесності виробника.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко змусить чоловіка Єгора Соболєва виховувати четверту "дитину"

Раптово зірветься вітер: синоптик оголосила штормове попередження українцям, коли чекати стихійного удару

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

3. Будь-які навушники підходять для вух всіх форм і розмірів. Це не відповідає дійсності. Вуха кожної людини унікальні, і навушники, відповідні одному користувачеві, не завжди підійдуть іншому. При носінні незручних вухам гаджетів прослуховування музики стане справжнім випробуванням.

4. Навушники з функцією шумозаглушення усувають всі шуми. На жаль, це неправда. Такі навушники усувають тільки низькочастотні і гудячі звуки, такі як шум двигуна, вітру або дорожнього руху.

5. Навушники з функцією шумозаглушення і шумоізоляції – одне і те ж. Незважаючи на те, що обидва цих виду пристроїв дійсно знижують рівень шуму, принцип їхньої дії різний.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 головних міфів про Японії.