Портал "Знай.uа" розповів про головні велосипедних міфів, з якими ми зустрічаємося при виборі велосипеді або в розмові з "знавцями" велосипедів.

5. Найдоцільнішою є купівлею "гірський велосипед", із-за універсальності. Насправді, "Гірський велосипед" є одним з типів велосипеда і відноситься скоріше до спеціальних, ніж універсальних. Особливо це стосується міських мешканців, які 80% часу їдуть по рівних дорогах.

4. По справжньому ефективними є тільки дискові гальма, і варто купувати апарат саме при наявності такого виду гальм. Насправді, це правда, у такого виду гальм максимальна ефективність у порівнянні з аналогами, однак переплачувати 70-80 доларів за мізерну відміну явно не варто.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня "Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще

3. Перемикачі швидкостей на велосипеді обов'язково повинні бути високої якості, мінімізуючи ймовірність поломки. Насправді це частково правда, оскільки від якості дорогі купувати не варто, оскільки вони призначені для спортсменів професіоналів, у яких на рахунку кожним зайвий грам ваги.

2. Пластикові педалі погані і недовговічні, набагато краще купувати металеві. Цього міфу започаткували наші радянські велозаводи, які на початку дев'яностих почали комплектувати неякісні до того часу велосипеди жахливими пластиковими педалями. Сучасні ж велосипеди хороших виробників комплектуються відмінними пластиковими педалями, які будуть служити без проблем.

1. Якісний велосипед коштує дорожче 300 доларів. Посилаючись на причину попереднього міфу, можна сказати, що це не так. Таке велосипеди зазвичай виготовляються в Китаї, однак ті часи, коли Китай мав на увазі "неякісна продукція" давно залишилися позаду. Звичайно, на порівняно дешевому велосипеді за 100 доларів в подорож довжиною 500 км не варто вирушати, однак для поїздки в найближчий ліс або в парк цілком придатний.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 найбільших озер світу.