Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 найсучасніших стадіонів світу на 2017 рік. Оскільки кожен стадіон по своєму гарний, ми вибрали найкращі стадіони, які випереджають решту по деяких параметрах.

1. "Геламко Арена". (Найекологічніший стадіон). Дах об'єкта оснащен поновлюваними джерелами енергії, завдяки яким харчуються прожектори, встановлені на полі. Оновлений фасад стадіону висвітлюють 500 000 гнучких світлодіодів, які значно знизили витрати електроенергії.

2. Лондонський "Стемфорд Брідж". (Найвисокотехнологічний). Він став першим стадіоном, на якому було встановлено нове покоління прожекторів – світлодіодне. Передова система керування дозволяє здійснювати контроль над висвітленням всього стадіону, і навіть включати кожну "лампочку" окремо.

3. Стадіон Nike. (Наймобільніший). Компанія Nike спільно з іспанським цифровим агентством Doubleyou запропонувала шанувальникам футболу можливість грати вночі в будь-якому місці за допомогою лазерів. Використовуючи програму, можна викликати фургон, оснащений необхідним обладнанням. Спеціальний підйомний кран піднімається над майданчиком, підходячим за розмірами, проектуючи розмітку поля за допомогою лазерів.

Популярні новини зараз
Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення
Показати ще

4. Найуніверсальніший стадіон. Команда німецьких інженерів представила інноваційну розробку, яка здатна замінити традиційне покриття спортивних поверхонь на скляне зі світлодіодним підсвічуванням. За допомогою незвичайного поля можна змінити розмітку поля в будь-який момент, підлаштовуючи поле під певний вид спорту.

5. Найзачаровуючий. Стадіон "Маракана" в Ріо-де-Жанейро – самий місткий в Бразилії і в минулому найбільший у світі. Під час гри освітлення стадіону забарвлює ігрове поле кольору обох команд, імітує їх прапори на даху будівлі і реагує на події на полі.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 кращих велосипедів майбутнього.